درباره ما

از سال 1401 در راستای راه اندازی و توسعه سایت مشغول هستیم و امروز مفتخریم که یک تیم 2 نفره (کارشناس سئو، طراح سایت فرانت اند و وردپرس) را تشکیل داده ایم که بتوانیم خدماتی در راستای بهینه‌سازی سایت (SEO)، طراحی سایت و بهبود رابط کاربری ارئه دهیم.

نیواد چه خدماتی به ما ارائه میدهد؟

ما در تیم خود متخصصینی از جمله کارشناس سئو، توسعه دهنده فرانت اند و توسعه دهنده وردپرس را گرد هم آورده ایم تا خدماتی که در فهرست زیر آمده است را ارائه دهیم:

  • مشاوره سئو حرفه ای و تخصصی
  • خدمات افزایش سرعت سایت تخصصی
  • مدیریت محتوا های سایت و سئو محتوا
  • طراحی سایت های وردپرسی (قالب آماده بهینه سازی شده طبق مستندات گوگل)
  • طراحی سایت های وردپرسی با قالب های اختصاصی برای سایت های شرکتی و وبلاگی
  • طراحی سایت های اختصاصی با تکنولوژی های (NextJs – ReactJs)
  • خدمات توسعه فرانت اند سایت

چرا باید از نیواد خدمات دریافت کنید؟

1- بازگشت وجه: اولین وجه تمایز ما، بازگشت وجه بی قید و شرط میباشد. هرگونه نارضایتی داشته باشید در خدمات تا جایی که تیم توان داشته باشد به صورت رایگان تلاش میکند جبران کند و رضایت کارفرما را جلب کند و در غیر این صورت، 100% مبلغ عودت داده میشود.

2- عقد قرارداد: ما برای مبالغ سنگین و نیمه سنگین (بیش از 20,000,000 تومان) قرارد تنظیم میکنیم که طرفین با خیال راحت به وظایف خود بپردازند.

3- تخصص بالا: ما در نیواد در حوزه های مختلف کار نخواهیم کرد، بلکه در حوزه های محدود با تخصص بالا کار خواهیم کرد. این حوزه ها فقط شامل سئو سایت (بدون تولید محتوا) و طراحی سایت میشود.

4- فیلتر در انتخاب سایت: در نیواد شما نمیتوانید در تمامی حوزه ها خدمات دریافت کنید، تمامی پروژه ها بررسی میشوند و در صورت توان تیم انجام میشود. اولویت ما توانایی و تخصص و تولید یک محصول با کیفیت میباشد.

5- پشتیبانی فوق حرفه ای: هرگونه سوالی قبل از دریافت خدمات و پس از خدمات داشته باشید پاسخ داده میشود. خدمات از 1 الی 6 ماه، بسته به خدمت، پشتیبانی ارائه میشود و وظیفه نیواد میباشد که به کافرما پاسخ دهد. پس از منقضی شدن زمان پشتیبانی، در صورت اینکه تیم توانایی پاسخگویی داشته باشد، به کارفرما پشتیبانی بابت خدمات قبلی که انجام شده است، میدهد.

6- دور کار بودن تیم: شما محدود به مکان خاصی نیستید، ما آماده ایم که از راه دور پروژه های شما را مدیریت کنیم و با کیفیت خوبی محصول نهایی را به شما ارائه دهیم.

سایت نیواد

سئو و کدنویسی سایت نیواد کاملا اختصاصی و ارگانیک بوده. با زبان های نشانه گذاری Html CSSو زبان های PHP و JS قالب کامل اختصاصی نوشته شده است. قالب نیواد از کتابخانه Tailwind CSS استفاده کرده و همچنین اسکریپت های مربوطه کاملا باندل شده است. با روش های اختصاصی مربوط به نیواد سایت بهینه سازی شده است و افزونه های افزایش سرعت نصب نشده است و همچنین تنها افزونه نصب شده کش Lite Speed میباشد که هیچگونه کانفیگی روی ان قرار نگرفته است. نیواد بر روی هاست اشتراکی Plan 1 آلمان هاست دی ال مستقر شده است. تمامی محتوا و محصولات نیواد کاملا اختصاصی برای نیواد میباشد. کتاب های مرتبط با نویسنده های مطرح در حوزه وب در نیواد قرار داده شده است و هرگونه کپی رایتی نقض شده است لطفا به ما در بخش پشتیبانی ارسال کنید تا کتاب مربوطه حذف از سایت حذف شود.

راه های ارتباطی نیواد

برای ارتباط با ما میتوانید از راه های زیر در ارتباط باشید. از ساعت 10:00 صبح الی 14:00 برای تماس تلفنی در خدمت شما هستیم. برای ارتباط در هر زمان و مکان میتوانید با آیدی تلگرام در ارتباط باشید.

مشاوره سئو حرفه ای و تخصصی رایگان