دانلود کتاب RESTful Web API Design with Node.JS

این محصول رایگان است
4.7/5 - (4 امتیاز)

دانلود کتاب RESTful Web API Design with Node.JS زبان اصلی انگلیسی

دانلود کتاب RESTful Web API Design with Node.JS + ویژگی های کلیدی

یک راه حل RESTful API کاملاً برجسته از ابتدا ایجاد کنید. بیاموزید که چگونه از حافظه های Node.JS، Express، MongoDB و NoSQL استفاده کنید تا به طراحی REST API خود مزیت بیشتری بدهید. از این راهنمای عملی برای ادغام MongoDB در برنامه Node.js خود استفاده کنید.

توضیحات کتاب RESTful Web API Design with Node.JS

در این کتاب از محاسبات ابری، هر راه حل ارائه داده به روشی مقیاس پذیر و ایمن ساخته شده است. بنابراین، هنگام ساخت سرویس‌های RESTful، انتخاب مناسب برای پلتفرم اساسی حیاتی است. Node.js با معماری ناهمزمان و رویداد محور خود، دقیقاً انتخاب مناسبی برای ساخت API های RESTful است.

با دانلود کتاب RESTful Web API Design with Node.JS مهارت های توسعه خود را برای ایجاد برنامه های کاربردی RESTful مقیاس پذیر، سمت سرور بر اساس پلت فرم Node.js غنی کنید.

با شروع با اصول REST، متوجه خواهید شد که چرا وب سرویس های RESTful راه حل های ارائه داده بهتری نسبت به سایر فناوری ها هستند. با نصب Node.js، Express.js و سایر ماژول ها، راه اندازی یک محیط توسعه را شروع خواهید کرد. در مرحله بعد، یک کنترل کننده درخواست HTTP ساده می نویسید و ماژول های Node.js را با استفاده از تست های خودکار و اشیاء ساختگی ایجاد و آزمایش می کنید. سپس باید مناسب‌ترین نوع ذخیره‌سازی داده را انتخاب کنید، گزینه‌هایی بین ذخیره‌سازی کلید/مقدار یا سند، و همچنین آزمایش‌های خودکار را برای آن اجرا خواهید کرد. این ماژول فصل به فصل تکامل می یابد تا زمانی که به یک سرویس کامل و ایمن Restful تبدیل شود.

در کتاب RESTful Web API Design with Node.JS چه چیزی خواهید آموخت؟

 • ماژول های کاربر Node.js خود را نصب، توسعه و آزمایش کنید
 • تفاوت های بین یک برنامه HTTP و یک برنامه RESTful را درک کنید
 • با بهترین شیوه ها، مسیریابی URI سرویس RESTful را بهینه کنید
 • با تمسخر، وابستگی های شخص ثالث را در آزمون های خود حذف کنید
 • درباره فروشگاه های داده NoSQL بیاموزید و MongoDB را در برنامه Node.js خود با Mongoose ادغام کنید.
 • خدمات خود را با ادغام پایگاه داده NoSQL در برنامه های Node.js ایمن کنید
 • مهارت های توسعه خود را برای ایجاد برنامه های مقیاس پذیر، سمت سرور و RESTful بر اساس پلت فرم Node.js غنی کنید.

درباره نویسنده کتاب RESTful Web API Design with Node.JS

والنتین بوجینوف ( نویسنده کتاب RESTful Web API Design with Node.JS ) برنامه نویسی کامپیوتری را در دانشکده فنی سیستم های الکترونیکی در صوفیه، بلغارستان، کالجی در دانشگاه فنی صوفیه تحصیل کرد. او در آنجا با برنامه نویسی آشنا شد و متوجه شد که کارش در تحقیق و توسعه خواهد بود. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی مخابرات و اطلاعات است. سپس علاقه او به انتقال داده افزایش یافت و به ارتباطات B2B (کسب و کار به تجارت) پرداخت. او در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه توسعه نرم افزار است. والنتین در جاوا، SOAP، خدمات وب RESTful و ادغام B2B متخصص است.

چند سال پس از شروع کار خود به عنوان یک توسعه دهنده دات نت، متوجه شد که B2B و SOA اشتیاق او هستند. او سپس به SAP نقل مکان کرد و در آنجا به توسعه پشته خدمات وب پلت فرم SAP JEE کمک کرد. او در حال حاضر به‌عنوان توسعه‌دهنده ارشد جاوا برای شعبه بلغارستان Seeburger AG، که پیشرو در بازار راه‌حل‌های B2B و MFT است، کار می‌کند. در آنجا، او چندین آداپتور ارتباطی B2B، از جمله سرویس‌های وب و آداپتورهای SAP را توسعه و نگهداری می‌کند.

فهرست مطالب کتاب RESTful Web API Design with Node.JS

 • REST – آنچه شما نمی دانستید
 • شروع کار با Node.js
 • ساخت یک API معمولی وب
 • استفاده از پایگاه های داده NoSQL
 • اجرای یک سرویس کاملاً RESTful
 • بیرون نگه داشتن افراد بد

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

به این محصول چه امتیازی میدهید؟ *