دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application انگلیسی

این محصول رایگان است
5/5 - (2 امتیاز)

دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application انگلیسی

مجرمان سایبری برنامه های کاربردی وب شما را در تیررس خود دارند. آنها اشتباهات امنیتی رایج در برنامه وب شما را جستجو کرده و از آنها برای سرقت اطلاعات کاربر استفاده می کنند. با دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application بیاموزید که چگونه می توانید برنامه های Node.js، پایگاه داده و سرور وب خود را ایمن کنید تا از این حفره های امنیتی جلوگیری کنید. بردارهای حمله اولیه علیه برنامه های کاربردی وب را کشف کنید و بهترین شیوه های امنیتی و اقدامات متقابل موثر را اجرا کنید. کدنویسی ایمن شما را به یک توسعه دهنده و تحلیلگر وب قوی تر تبدیل می کند و از کاربران خود محافظت می کنید.

دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application

امنیت را از همان ابتدا در کد خود ایجاد کنید. نحوه محافظت از برنامه های Node.js خود را در هر مرحله از چرخه عمر توسعه نرم افزار، از راه اندازی محیط برنامه تا پیکربندی پایگاه داده و افزودن قابلیت های جدید، ببینید. شما بهترین شیوه‌های امنیتی برنامه را دنبال می‌کنید و خطاهای رایج کدنویسی در برنامه‌ها را در حین کار بر روی سناریوهای دنیای واقعی در این کتاب تجزیه و تحلیل خواهید کرد.

از تماس های پایگاه داده خود در برابر حملات تزریق پایگاه داده محافظت کنید و یاد بگیرید که چگونه به طور ایمن احراز هویت کاربر را در برنامه خود مدیریت کنید. سرورهای خود را به صورت ایمن پیکربندی کنید و کنترل های دسترسی مناسب را ایجاد کنید تا هم از برنامه وب و هم از همه کاربرانی که از این سرویس استفاده می کنند محافظت کنید. از برنامه خود در برابر حملات انکار سرویس دفاع کنید.

در دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application کمک میکنیم که درک کنید که چگونه عوامل مخرب عیوب کدنویسی و خطاهای منطق برنامه نویسی را هدف قرار می دهند تا به برنامه های کاربردی وب نفوذ کنند تا اطلاعات را سرقت کنند و عملیات را مختل کنند. با مثال هایی کار کنید که روش های امنیتی را در Node.js نشان می دهند. برای محافظت از داده های کاربر که در داخل و خارج از برنامه جریان دارند، دفاعی را یاد بگیرید.

در پایان دانلود کتاب Secure Your Node.js Web Application، دنیای امنیت برنامه های کاربردی وب، نحوه جلوگیری از ساخت برنامه های کاربردی وب که مهاجمان آن را هدف آسانی می دانند، و چگونه می توانید ارزش خود را به عنوان یک برنامه نویس افزایش دهید، خواهید فهمید.

آنچه در کتاب Secure Your Node.js Web Application یاد میگیرید

در این کتاب عمدتاً از Node.js استفاده خواهیم کرد. این کتاب اصول جاوا اسکریپت و Node.js را پوشش می دهد. از آنجایی که اکثر برنامه های کاربردی وب نوعی پشتیبان پایگاه داده دارند، نمونه هایی در این کتاب با برخی از پایگاه های داده محبوب تر، از جمله MySQL، MongoDB، و Redis کار می کنند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

به این محصول چه امتیازی میدهید؟ *